Szkolenie CPD Rainbow Map

Szkolenie obejmuje:

1. Wprowadzenie do narzędzia terapeutycznego Rainbow Map

2. Omówienie pojęć

3. Refleksyjny Mózg, Reaktywne Ciało/Mózg

4. Sesja praktyczna 

5. Omówienie sesji praktycznej i wnioski 

6. Omówienie mechanizmu FOPPI 

7. Sesja praktyczna 

8. Omówienie sesji praktycznej i wnioski

9. Podsumowanie

10. Certyfikacja 

Wszystkie materiały szkoleniowe są dostępne w dwóch językach - polskim oraz angielskim. Standardowo przesyłamy materiały dla uczestników w języku polskim. W przypadku materiałów w języku angielskim należy podać informację przy rejestracji, że jest zapotrzebowanie na materiały w języku angielskim.

Na dwa tygodnie przed terminem szkolenia, uczestnicy otrzymują wstępne materiały przygotowujące do treningu Rainbow Map. Również po ukończeniu szkolenia raz na kwartał uczestnicy szkolenia otrzymują aktualizację materiałów oraz dostęp do forum prowadzonego przez autora narzędzia Rainbow Map - Andrew Thomasa, gdzie są organizowane w częstotliwości kwartalnej sesje on-line z możliwością wymiany poglądów, doświadczeń oraz wniosków z zastosowania Rainbow Map w praktyce przez uczestników szkoleń z całego świata. 

Szkolenie jest podzielone na dwa dni ze względu na dużą ilość materiałów oraz przekazywanych informacji. Obejmuje łącznie 9-10 godzin, w zależności od zgłaszanych potrzeb przez grupę.

Certyfikat CPD RAINBOW MAP obejmuje 6 godzin CPD. Godziny szkoleniowe CPD są akceptowane na terenie Wielkiej Brytanii, Szkocji i Irlandii Północnej jako element dokształcania się. Certyfikat kończący szkolenie CPD RAINBOW MAP jest rozpoznawany przez Brytyjskie instytucje akredytujące dla consuelorów oraz psychoterapeutów - BACP.

Top